Шедевр технологів, як по смакових якостях, так і по корисності продукту.

Морська капуста з селерою «ШАНХАЙ»


З давніх часів народи використовували ламінарію як прекрасний харчовий продукт і як ефективний засіб для профілактики і лікування багатьох захворювань. Лікувальна дія морської капусти обумовлено в першу чергу наявністю в ній органічних сполук йоду. Йод покращує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза, активує ряд ферментів.

Під впливом йоду зменшується в’язкість крові, знижуються тонус судин та артеріального тиску. Ще в древньому Китаї водоростями успішно лікували захворювання щитовидної залози — так було відкрито провідне значення йоду в процесі обміну речовин. Селера останнім часом став особливо популярний у кухарів з усього світу. Його додають у всілякі салати, а також гарячі страви для надання смаку пікантності та оригінальності. Але мало хто знає, що даний овоч використовується і для лікування різних захворювань.

Найціннішими частинами цієї рослини вважаються стебла і корінь, які використовуються для лікування різних захворювань. Користь цього овоча полягає в першу чергу в його здатності нормалізувати  стан людини і позбавляти його від безсоння.

Наше підприємство перетворює морські водорості в корисний смачний продукт, комбінуючи з безліччю видів спецій та прянощів, різноманітних заливок та соусів, морських делікатесів, овочів, грибів та фруктів, що надає неповторного смаку кожному  виду продукції.


Рибопереробний завод ТОВ "Ревега"

Call Now Button