Мета нашого виробництва – якість та безпечність готової продукції, задоволення найвибагливіших смаків споживачів. Наша команда зуміла удосконалити технології, знання, вміння і сьогодні нам підкоряється будь-який морський делікатес. Продукція набула великої популярності як на Бердичівщині, так і по всій Україні. Ми пишаємося цим, оскільки такого асортименту делікатесної, рибної та овочевої продукції, зосередженої на одному виробництві, знайти в Україні важко – нас одиниці. Готова продукція виготовляється із першокласної сировини всесвітньо відомих брендів. 

Виробничі площі Бердичівського рибопереробного заводу складають 1500 кв.м. Крім того, маємо склади-морозильники площею понад 1000 кв.м., адміністративний корпус та приміщення магазину.

Потужність заводу – переробка 15-20 тон риби на добу. Одночасно на підприємстві можуть працювати понад 200 чоловік. На заводі створені всі умови праці: обладнано душові кімнати,роздягальні, кімнати для прийому їжі, працівники регулярно проходять медичний огляд, забезпечені зручним спецодягом. У фірмовому магазині працівники заводу можуть купувати продукцію, виготовлену власними руками за цінами виробника.

Особливою гордістю та унікальністю заводу є автоматизована лінія по переробці риби, яка є першою в Україні. На базі таких сучасних європейських технологій проводиться виробництво більше  50 видів пресервів з риби в різних соусах та заливках, 20 видів продукції з мідій та кальмарів, 15 видів пресерв з морської капусти та великий асортимент соленої, копченої та в’яленої продукції. В атестованій виробничій лабораторії проводяться випробування напівфабрикатів та готової продукції за фізико-хімічними та органолептичними показниками. Обстеження всіх видів продукції відбувається в атестованих лабораторіях санітарної та ветеринарної служб. 

Накопичений виробничий досвід та європейська технологічна база дають підприємству змогу постійно оновлювати асортимент та випускати нові види продукції, приділяючи значну увагу якості та безпечності продукції, раціональній ціновій політиці. 

В місті створена мережа фірмових магазинів «РЕВЕГА», де за ціною виробника усі бажаючі можуть придбати високоякісну рибну продукцію.

Підприємство двічі удостоєно високої нагороди Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики «100 кращих товарів України».

У планах підприємства - нарощування обсягів виробництва та розширення асортиментного ряду, постійне переоснащення виробництва найсучаснішим високотехнологічним устаткуванням, а також вихід на міжнародний ринок. Бердичівський рибопереробний завод вже став провідним в Україні по переробці риби та морепродуктів.

Ми пропонуємо:

- рибу солену, слабо солену, мариновану та пряну

- рибу холодного та гарячого копчення

- рибу в’ялену та сушену

- рибу у вакуумній упаковці, рибну нарізку

- рибні пресерви у різних соусах та заливках

- пресерви з морепродуктів у різних соусах та заливках

- салати з морської капусти, овочів та грибів.

Ми співпрацюємо як з оптовими, так і роздрібними клієнтами. При цьому до кожного партнера підходимо індивідуально, враховуючи його можливості, побажання, темпи роботи. У нас регулярно діють різні вигідні пропозиції і знижки для постійних клієнтів. Також ми здійснюємо доставку великих партій товару. Ми завжди з особливою прискіпливістю відносимось до відбору сировини, до упаковки готового продукту. Саме тому якості нашої продукції заздрять навіть конкуренти.

 

Ловіть рибку у Ревеги!

 

 

 

 
bottom logo

 
Топ100- Пищевая промышленность Яндекс.Метрика